GSU: skuteczne zarządzanie
komunikacją w dziale sprzedaży

Zespół spółki to w 76% osoby zatrudnione w dziale sprzedaży,
dla których bieżący dostęp do informacji firmowych jest niezbędny
do efektywnego realizowania założeń sprzedażowych.

Puro Hotels: efektywne zarządzanie w rozproszonym zespole

Puro Hotels to szybko rozwijająca się sieć hoteli. Zaplecze administracyjne, kadrowe oraz księgowe mieści się w Warszawie, a większość personelu pracuje poza główną siedzibą w kilku hotelach ulokowanych w największych polskich miastach.

JobCloud: mniejsze bariery komunikacyjne między zespołami

Zarządzanie rozproszonymi zespołami to wyzwanie, któremu JobCloud postanowił stawić czoła. Firma chciała zmodernizować kanały komunikacji i zmniejszyć bariery komunikacyjne między oddziałami francusko i niemiecko-języcznymi.

Benefit Systems: usprawnienie komunikacji wewnętrznej

Firma Benefit Systems zmagała się z nieefektywną komunikacją opartą na przestarzałym, statycznym intranecie. Wdrożenie emplo przyniosło natychmiast widoczne, konkretne i łatwe do zmierzenia efekty.

Smart MBC: 97% mniej wewnętrznych wiadomości e-mail

Skrzynki mailowe pracowników były przeładowane dziesiątkami wewnętrznych wiadomości. Firma postanowiła przenieść komunikację wewnętrzną do emplo.

Opinie klientów

Bujek-Malgorzata-thegem-person-160
Małgorzata Bujek
HR Manager, Fresenius Medical Care SSC

Wdrożenie nowego systemu, zwłaszcza dla kogoś, kto nie zajmuje się tym na co dzień, może wydawać się bardzo skomplikowane, jednak emplo sprawia, że automatyzacja procesów staje się prosta i przyjazna. emplo jest systemem bardzo intuicyjnym zarówno dla użytkownika, jak i dla osób odpowiedzialnych za stronę administracyjną.

Rafal_Mikolajczyk-250x250-thegem-person-160
Rafał Mikołajczyk
Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Benefit Systems

Dzięki emplo dajemy pracownikom możliwość budowania komunikacji wspólnie z nami, co zwiększa ich zaangażowanie i poczucie wpływu na to, co dzieje się w firmie. To niesamowite, jak dobrze Zespół Benefit Systems przyjął emplo.

Joanna_Dabrowa-250x250-thegem-person-160
Joanna Dąbrowa
Dyrektor HR, PURO Hotels

Polecam wdrożenie emplo każdej organizacji, która mierzy się z wyzwaniem skutecznego zarządzania komunikacją w rozproszonym pod względem lokalizacji i specyfiki pracy zespole.

Nasi klienci

Ty też chcesz usprawnić wybrane procesy z emplo?
Wspólnie z nami wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.